Satrançla Büyüyorum

DSCN0320 (1)

Spor Toto Spor teşkilatının sponsorluğunda Satrançla Büyüyorum Derneği tarafından başlatılan ve Türkiye’de 14 ilde pilot uygulaması yapılan, anaokullarında ve anasınıflarında satranç sporunu sevdirme, küçüklerle tanıştırma, geliştirme amaçlı düzenlenen seminerler ilimizde de başladı.
İstanbul genelinde yer alan MEB`e bağlı devlet okullarının ana sınıfları ile bağımsız anaokullarının öğretmenlerinin katıldığı Satrançla Büyüyorum seminerleri 29 ve 30 Ekim 2015 tarihlerinde Bahçelievler Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde gerçekleşti.

DSCN0309

Seminere Satranç Akademisi olarak destek vererek, Ankara’daki seminerde yer alan sunumu ve devamında birçok etkinliği Satranç Akademisi ekibiyle birlikte yaptık. Etkinlikte eğitimlerimizde kullandığımız ve kendimizin geliştirdiği okul öncesi eğitim programımız ve eğitim araçlarımızı da anlattık.

DSCN0895

Okul öncesinde en deneyimli kurum ve ekip olarak eğitim programımızla çok sayıda okul öncesi öğrencisine ulaşmaktayız. Sadece geçen yıl 1000’den fazla öğrenciye okul öncesinde satranç akademisi olarak eğitim verdik. Çalışmalarımıza da bu sene devam ediyoruz.

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.