Satranç Akademisi Teşekkür Eder.

Satranç Akademisi olarak satrançtan elde ettiğimiz gelirin bir kısmını yine satranç kültürünün yaygınlaşması için kullanıyoruz. Bunu kimi zaman satranç takımı olarak, kimi zaman üniversite öğrencileri için burs olarak kimi zaman da eğitim verdiğimiz kurumlarda satranç bursu vererek yaptığımız gibi diğer sosyal sorumluluk projelerine destek olarak da yapmaktayız.

Şu an hizmet sağladığımız çeşitli kurumlarda bir yıl boyunca satranç eğitimi bursu verdiğimiz 75 öğrencimiz bulunmaktadır. Üniversite bursu verdiğimiz bir öğrencimiz ve takım bağış sayımız ise kurulduğumuz yıl olan 2007’den bu yana 1000 takımı geçmiş durumda.

En son olarak Eskişehir, İstanbul ve Çanakkale’ye satranç takımları yolladık. Biri esirgeme yurdundaki öğrencilerimiz için, biri bir okula destek olmak amacıyla ve diğeri ise yeni kurulmuş bir kulübü desteklemek için yapılan yardımlar yerlerini buldu. Teşekkür mesajlarını aldık, fotoğraflar geldikçe ekleyeceğiz.

Bize bu gücü veren tüm velilerimize, eğitim alarak başka örencilere de destek olmamıza sebep olan öğrencilerimize ve bizimle çalışan tüm kurumlara; ihtiyacı olan kurum ve kişilere destek olmamızı sağladıklarından dolayı sonsuz teşekkürler.

Bu gururu paylaşan, tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

 

 

 

 

0
 in Genel

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.