Okul Öncesi Satranç Derslerimiz Başlıyor.

Oyun temelli satranç öğretme tekniğimiz ile okul öncesi dönemine ait, satranç eğitimin kurslarımız 3 ayrı merkezde başlıyor. Açılacak olan yeni gruplarımızın dağılımı aşağıdaki gibidir.

Satranç Akademisi Fenerbahçe Kampüsü: Cumartesi günleri verilecek eğitimimiz 10-11:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Ayrıca 12-13:30 grubu da kayıt almaya başlamıştır. Fenerbahçe’de satranç eğitimi için iletişime geçebilirsiniz. Haftada bir gün ve 90 dakikalık bir eğitim söz konusudur.

 

Satranç Akademisi Narcity Kampüsü: Pazartesi günleri ve cuma günleri olmak üzere 2 ayrı günden birini tercih edebilirsiniz. Pazartesi grubu Kasım ayında, Cuma grubu da Aralık ayında derslere başlayacaktır. Oyun temelli satranç eğitiminde satranç daha hızlı ve eğlenerek öğrenilmektedir. Dersler saat 16:45-18:00 arasında yapılmaktadır.

 

Satranç Akademisi Kartal Kampüsü: Merkezimizde yapılan derslerimiz için iki yeni grup açılacaktır. Cuma günü öğleden sonra grubumuz (Kasım Ayı içinde ) ve Cumartesi 9:30 grubumuz ( Aralık ayında ) faaliyete başlayacaktır. Kayıtlar ve bilgi için 0 505 482 43 77 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.