Kütüphane Kampanyası

İstanbul Çekmeköy’deki bir devlet okulumuzun kütüphanesini oluşturuyoruz. Başlangıçta boş bir odaydı, önce boyalar alındı destekle ve boyandı. Sonrasında kitaplıklar, masa ve diğer mobilyalar yine destekle oluşturuldu. Şimdi bu kitaplıkların içini dolduracak kitaplara ihtiyacımız var.

Kampanyamız Merver Erdem’in koordinatörlüğünde gerçekleşiyor. Suya ilk taşı atarak dalgaların yayılmasını ona borçluyuz.

Kampanyamızda her türlü kitabı kabul ediyoruz, okul kütüphanesine giremeyecek kitapları kitapçılarda değişerek daha çok kütüphaneye girecek kitap alabiliyoruz. Bu yüzden bu kitap uygun düşmez demeyin. Evinizde, çevrenizde yer alan kitapları bu kütüphanemiz için bize ulaştırın. Çevrenizdeki insanların da bu kampanyaya katılmasını sağlayın.

Kitaplar Kartal’da Satranç Akademisi’nde toplanıyor. Tüm kitaplar kayıt altına alınıyor ve nereye gittiğini bu sayede görebileceksiniz. Kütüphaneye mi girdi yoksa takas mı yapıldı.

Ansiklopedilerden çok diğer kitaplara ihtiyacımız var. Ekim ayı içinde 1000 kitap toplamayı hedefliyoruz. Çorbada sizin de tuzunuz olsun.

0
 in Genel

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.