Kadıköy Moda’da Derslerimiz Başlıyor.

Satranç Akademisi olarak Kadıköy derslerimiz başlıyor.

Gelen talepler doğrultusunda Kasım ayından itibaren Kadıköy Moda’da Satranç Akademisi olarak derslerimize başlıyoruz.

Gruplarımıza kayıtlar için mail adresimiz info@satrancakademisi.com ya da telefon numaramız 0 505 482 43 77 den iletişim kurarak bilgi alabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

Anaokulu Grubu: 5-6 Yaş öğrencilerden oluşan grubumuzda Satranç Akademisi Oyun Temelli Satranç Eğitim Metodu ile eğlenerek hızlı bir şekilde satrancı öğreneceğiz.

Temel Eğitim Grubu: Satrançta taşların hareketlerini bilen ve geliştirmek isteyen öğrencilerimizin bulunduğu gruptur. Satrancı bir eğitim aracı olarak kullanarak problem çözme yeteneklerini geliştirdiğimiz, dikkat geliştirdiğimiz, Satranç açılış, oyun ortası ve oyun sonu teknik taktik konuların temellerini atarak turnuva kurallarını öğrettiğimiz grubumuza ilk okul öğrencilerimizi kabul ediyoruz.

Turnuva Grubu: Sportif olarak satranç eğitimi alacak olan öğrencilerimizin grubudur. Bu grupta özel antrenman eğitimi ile öğrenciler turnuvalara hazırlanır. Chess Partner Sistemi ile de desteklenen bu grubumuzda bireysel hedefler doğrultusunda turnuvalara hazırlık söz konusudur.

Yetişkin Grubu: Satranç öğrenmek ve oynamak isteyen yetişkinlere verilen eğitimlerimiz iş saatleri dışında ya da hafta sonu olmaktadır.

Eğitimlerimiz Kadıköy Moda’da Gürcü Sanat Evi‘nde gerçekleştirilecektir. Eğitimlerimiz Hafta Sonudur.

Antrenörlerimiz:

FI Menderes Sargın

NI Turgay Seçkin Serpil

Sonnur Düzgün

 

0
 in Genel

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.