GM Dragan Solak Satranç Kampı

GM Dragan Solak ile Satranç Kampı. Milli sporcumuz ve Türkiye Şampiyonlarından GM Dragan Solak 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul Pendik’te Satranç Akademisi organizasyonuyla satranç kampı yapacaktır.
Kampa katılmak için 0 505 482 43 77 numaralı telefondan Menderes Sargın ile iletişim kurabilirsiniz.
Program iki ayrı günden oluşmaktadır. Her gün için 20 kişilik kontenjan bulunmaktadır ve kayıtlar dolduktan sonra yedek liste oluşturulacaktır.
Kampta 8 saatlik yoğun bir satranç çalışması ve bir eğitim turnuvası da yer alacaktır. Eğitim sportif hazırlığı içermektedir.
Türkiye’de ilk kez, Satranç Akademisi tarafından eğitim kampı sonrası sporculara, gördüğü konularla ilgili satranç transkripi verilecektir. Hangi konuları gördü ve konu hakimiyeti hakkında bilgileri içeren bu raporu kişisel antrenörlerinize verebileceksiniz. Kişisel olarak da sporcularımıza bir çalışma ve gelişimleri için, yol haritası hazırlanacaktır.
Katılmayı düşünen sporcularımızın, son turnuva performansları konusunda bilgi sahibi olmamız için varsa 7 adet notasyonu jpeg ile info@satrancakademisi.comadresine ya da whatsApp il 0 05054824377 numaralı telefona  ulaştırması gerekmektedir. Bu notasyonlar chessbase ortamına aktarılarak GM Dragan Solak’a gönderilecektir. Sporcularımıza yönelik kişiselleştirilmiş bir eğitim planlanacaktır.
Başvuran sporcuların seviyelerine göre günler ayarlanabilecektir.
21 Ekim Cumartesi günü Turnuva Oyuncularına ( İleri Düzey )
22 Ekim Pazar günü Gelişim Grubuna ayrılmıştır.
Katılım Ücreti: 400 TL’dir.
Ayrıca 22 Ekim Pazar günü Satranç ve Psikoloji Semineri düzenlenecektir. Veli, antrenörler ve sporcularımıza yönelik olan etkinliğimiz ücretsiz olacaktır.
Katılan antrenör ve velilerimize katılım sertifikası verilecektir.
Seminer Psikolog Büşra Arığ tarafından verilecektir.
Bu seminere katılım önceliği kampa katılan velilerimizindir.
Sonraki katılımcılar kontenjan dahilinde kaydedilecektir.
Kontenjan 50 kişidir.

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.