Satranç Anaokulu

Satranç Akademisi yeni bir marka ile 2014 yılında faaliyetine başlıyor. Yeni yıl ile birlikte faaliyete geçeceğimiz markamızın ilgili patent başvuruları yapılmış olup iki yıl önce web sayfamızı almıştık.

1-logo

Sadece anaokulu öğrencilerine yönelik olarak faaliyet gösterecek olan Satranç Anaokulu markası Satranç Akademisi markası ile birlikte yoluna devam edecektir. Satranç alanında eğitimlerin verilmesinin yanında, anaokulu satranç malzeme ve yayınları hazırlama konusunda da faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Tamamı anaokulu öğretmeni ve çocuk gelişimi mezunu olan antrenörlerimiz tarafından, lisanslı programlarla vereceğimiz eğitim programımız özel olarak hazırlanmıştır.

Sadece anaokulu düzeyinde eğitim verecek Satranç Anaokulu markamız için Franchising çalışmalarına başladık. İlgilenen kişi ve kurumlarla eğitim programımız ve anlaşma koşullarımız konusunda 2014 yılında görüşmelere başlayacağız.

Saygılarımızla.

13
 in Genel

Comments

 • recep
  Cevapla

  Değerli arkadaşlar detaylı olarak açıklama yapabilir misiniz. Bû lisansı kimler alabilir

  • Yonetici

   Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kısa zaman içinde bu konuda bilgileri yayınlayacağız. Satrancı seven herkes bu alanda çalışmalarımızda yer alabilir.

 • tugba kuyumcu
  Cevapla

  merhaba
  okul öncesi öğretmeniyim. kütahyanın hisarcık ilçesinde hisarcık anaokulunda görev yapıyorum.satrançı öğrencilerime tanıtmaya çalışıyorum.satranç anaokulu dikkatimi çekti bilgi almak istiyorum.teşekkürler.

  • Yonetici

   Tuğba Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Satranç Anaokulu, anaokulu seviyesindekiler ve satrancı yeni öğreneceklere yönelik sistemli bir çalışma sunuyor. Ayrıca çeşitli eğitim araçları ile de kendi standartlarını koyan, çocukların oyun oynayarak güven içinde hızlı öğrenmelerini sağlayan bir sistem. Kısa zaman da örnek çalışmalar ve içerik konusunda bilgi vereceğiz. Bizi Facebook ve twitter hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

 • nilgül
  Cevapla

  sadece eğitimcimi olmak gerekiyor ev hanımlarınada eğitim verilebilnir mi

  • Yonetici

   Ev hanımlarına da verilebilir.

 • şebnem öztürk
  Cevapla

  merhabalar bende anaokuluna giden çocuklarım için araştırıyorum neyapmak gerekiyor daha açıklayıcı bilgi için iletişm telefonu varmı

 • Veda uysal
  Cevapla

  Özel anaokullarında satranç öğretmenliği yapıyorum bütün çıktılarımı kendim hazırlıyorum hiç bir kaynaktan yararlanmıyorum çocuklarımın anlayabileceği seviyede hazırlayıp onlara fotokopisini veriyorum.Santranç akademisi anaokulunu sabırsızlıklıkla bekliyorum. Bilgilerinizden faydalanabilirsem çok sevinirim.

  • Yonetici

   Satranç Akademisi olarak büyük çoğunlukla paylaşımcı olarak hazırladıklarımızı yayınlıyoruz. İlerleyen zamanda çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 • Senay
  Cevapla

  Merhabalar
  4.5 yaşındaki oğluma satranç eğitimi aldırmak istiyorum. Bu konuda nasıl yardımcı olursunuz.

  • Yonetici

   Coğrafi olarak bize yakınsanız, cumartesi günleri 11:30-13:00 grubumuza gelerek eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Eylem
  Cevapla

  Merhabalar okul öncesi evde kullanmak için nasıl materyalleriniz var?

  • Yonetici

   Merhaba kitap ve programlarla destekleyebiliyoruz öğrencilerimizi. Ayrıca çeşitli ipad uygulamaları ile de destekleyebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.